Bez sukcesu - dekanalne eliminacje piłkarskie

W sobotę 7.11.2015 na boisku przy Gimnazjum nr 1 rozegrano dekanalne eliminacje piłkarskie do turnieju archidiecezjalnego. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum.

 

W kategorii szkół podstawowych nasi ministranci rozegrali trzy mecze w grupie. W pierwszym spotkaniu pokonali kolegów z par. Św. Jadwigi 2:0 (bramki: D.Borys i P.Świergolik). Jednak kolejne dwa mecze przegrali, najpierw z przeciwnikami z par. Matki Bożej Królowej Aniołów w Wilkowyjach 0:1 a następnie z ministrantami z par. Św. Ojca Pio w Mąkołowcu aż 0:7. Tym samym zajęli w grupie miejsce, które nie dawało awansu do dalszej rundy rozgrywek.

Chłopcy grali w składzie: Bartosz Bobeł, Dawid Borys, Witold Lipski, Jakub Moskal, Patryk Moskal, Mateusz Śliwa, Piotr Świergolik, Szymon Urban, Paweł Węgrzynek

Ministranci z gimnazjum także rozegrali trzy spotkania. Najpierw ulegli rywalom z par. Św. Józefa Robotnika w Wartogłowcu 0:2, potem rozgromili przeciwników z par. Św. Rodziny 6:1 a na koniec znów przegrali z ministrantami z par. Św. Jadwigi 0:2 i zajęli w turnieju IV miejsce.

Ministranci z gimnazjum wystąpili w składzie: Dawid Borys, Karol Hudzikowski, Jakub Liszka, Mikołaj Matuszewski, Karol Penkala, Damian Szczołko

  • Nasz dekanat Tychy Stare w rozgrywkach na szczeblu archidiecezjalnym reprezentować będą:
  • w kategorii szkół podstawowych - ministranci z parafii Św. Ojca Pio w Mąkołowcu
  • w kategorii gimnazjum - ministranci z parafii Krzyża Świętego w Czułowie

 

Następna zbiórka

  • Sobota 25.11.2017
  • 10:00 - zbiórka ogólna

Służba niedzielna i świąteczna

Niedziela 19.11.17

7:00 I
9:00 II
10:30 III
12:00 WSZYSCY
15:30 V
16:30 WSZYSCY
20:00 VI

Urodziny ministrantów

W STYCZNIU

modlimy się za ministrantów solenizantów:

Biolik Andrzej

Drabik Janusz

Korbel Karol

Moń Maksymilian

Szczepański Jacek